Hakkımızda - Aksesuar Durağım
Hakkımızda

Hakkımızda

Vizyon ve Misyon

          Aksesuarduragim.com sitesi, müşterine hizmet etmenin mutluluğu ile çalışmalarından ödün vermeksizin, her daim daha iyi hizmet ve kaliteyi sunmayı hedeflemekte olan bir firmadır. Cep telefonu söz konusu olduğunda akla gelebilecek her türlü aksesuar, yedek parça ve benzeri ürünleri stoklarında barındırarak, müşterilerine hızlı, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunabilmek firmanın öncelikli amaçlarındandır. Türkiye’de yerli cep telefonu aksesuar ve yedek parça marketi olarak giderek büyüyen bir yapıya sahiptir aksesuarduragim.com. 5000’den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerine dönemin son moda trendlerine uygun tüm ürünlerini kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla donatılmış bir misyon içerisinde hazırlayıp sunmaktadır müşterilerine. aksesuarduragim.com site bünyesinde sunduğu ürünlerin % 90’a varan geniş bir aralığını stoklarında bulundurmakta, bu sayede firma müşterilerine en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunabilmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

          2019 yılında kurulmuş olan Aksesuar Durağım bilişim teknolojileri, bu alanda hizmet vermeyi bir onur ve gurur saymaktadır. Müşterilerine hizmet etmenin verdiği memnuniyet ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviyelerde tutabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Firma, müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, cep telefonu yedek parça ve aksesuarları alanında en kaliteli ürün portföyünü sunma hedefiyle bugünlere ulaşmıştır.

Kapsamlı Ürün Hatları

          Aksesuarduragim.com sahip olduğu 5000’den fazla ürün çeşidiyle, müşterilerine geniş ürün portföyünü sunabilmek adına 7 gün 24 saat çalışmalarına devam etmektedir. Günümüz dünyasına uygun en son moda ürün çeşitleri, sayısız marka ve model ürünler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda her gün yeniden geliştirilmekte, güncellenmekte olan cep telefonu aksesuar ve yedek parça listesiyle, teknolojinin gereklerini müşterilerinin ayağına getirmektedir.

En İyi Kalite

          Aksesuarduragim.com sitesi kapsamında hizmete sunulmuş ürünler, kalitesi test edilmiş, sorunsuz ürünlerdir. Bünyesinde yer alan çoğu aksesuar ve yedek parça ürününü garanti kapsamına alarak da müşterilerine bu kalitenin derecesini sunma isteğiyle çalışır Aksesuarduragim.com. Müşterilere gönderilmeden önce, ürünün kalitesi, herhangi bir problem içermediği test edilerek kullanıcıya gönderilir. Bu durum, firmanın müşteri memnuniyetine verdiği önem ve hassasiyetle ilişkilidir.

En Düşük Fiyat

          2019 yılında kurulmasına rağmen, çok daha önceden bu yana sektörün içerisinde yer almakta olan Aksesuarduragim.com firması, sektörde yer alan her ürün hakkında detaylı ürün incelemesinde bulunarak, fiyatların belirlenmesinde son derece hassastır. Tecrübesi ve müşteri memnuniyetine, güvenine duyduğu hassasiyet ile müşterilerine en uygun fiyat garantisiyle ürün satışını gerçekleştirebilmek adına çalışmalar sergiler, öte yandan gelişmiş tedarik zinciri sayesinde en kaliteli ürünü en düşük fiyatla müşterilerine sunabilmektedir.

Müşteri Hizmetleri

          Müşterilerine danışmanlık hizmeti sunup, merak ettikleri konularda bilgi desteği sunabilmek adına canlı destek hatları ile ürün alımlarından önce ya da sonra gerekli ilgi ve alakanın gösterilmesine önem verir Aksesuarduragim.com firması. Ürün hakkındaki sorular, kargo, depolama işlemleri, ürünün test süreçleri hakkındaki bilgilerin edinilebilmesi için, müşterilerin daha huzurla ve içleri rahat ederek alışveriş yapabilmesini sağlamak adına gerekli tüm hizmeti sunabilmek hedeflenmektedir.

Hızlı ve Güvenli Teslimat

          Aksesuarduragim.com firması bünyesinde sunulan ürünlerin % 90’ı stoklarda bulundurulmaktadır. Bu işlemin amacı ise müşterilerin talepleri doğrultusunda zaman kaybı yaşanmaksızın, ürünü müşterinin eline en kısa zaman içerisinde ulaşmasını sağlamaktır. Günümüz dünyasında zamanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan Aksesuarduragim.com firması, bu konuda müşterilerine sorunsuz ve hızlı ürün ulaştırılması konusunda son derece hassastır. Ürün siparişinin akabinde 1-3 gün içerisinde ürün müşterilere ulaşacaktır.

Aksesuarduragim.com Kültür

          Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek, aralıksız çalışmakta olan firma, vizyon ve misyonlarına gönülden bağlı, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren yenilikçi bir firmadır. Sektöre bakış açısı, müşterilerinin duyduğu güven ve her daim daha iyiye yönelme arzusuyla Aksesuarduragim.com firması, bilişim ve teknoloji sektöründe, yerini ve hedeflerini her daim bilen bir firma olmuştur.